VÝROBA KUCHYNÍ REKONSTRUKCE BYTOVÝCH A NEBYTOVÝCH PROSTOR PODLAHOVÉ KRYTINY DODÁVKA A MONTÁŽ DVEŘÍ VESTAVNÉ SKŘÍNĚ
výroba kuchyní

KUCHYNĚ NA MÍRU

MÁTE ATYPICKÉ PROSTORY PRO VAŠI KUCHYŇ? ČI CHCETE MÍT KUCHYŇ PŘESNĚ DLE SVÝCH PŘEDSTAV? KUCHYNĚ NA MÍRU JE PRPO VÁS IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM. KUCHYNĚ NA MÍRU OD FIRMY H-KOMPLET SPLŇUJÍ I TY NEJNÁROČ-NĚJŠÍ DESIGNOVÉ I FUNKČNÍ VLASTNOSTI.

INDIVIDUÁLNÍ NÁVRH KUCHYNĚ A VYBAVENÍ

Naše kuchyňské studio pro Vás navrhne kuchyni, která splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, účelnost i funkčnost. Nabízíme širokou škálu barevných a materiálových provedení kuchyňské linky, pracovní desky a vybavení.

FUNKČNOST KUCHYŇSKÉ LINKY

Při návrhu kuchyňské linky je nezbytné dbát nejen na design, ale i na využití a funkčnost. Při návrhu kuchyně klademe důraz na snadnou dostupnost příslušenství a doplňků. Správný návrh kuchyňské linky také zaručuje snadnou údržbu.

VYBAVENI KUCHYNĚ ELEKTROSPOTŘEBIČI A DOPLŇKY

Do našich kuchyní dodáváme spotřebiče BRANDT , HOTPOINT ARISTON a odsavače CATA a další, ovšem pokud si zákazník přeje, jsme schopni namontovat do kuchyně spotřebiče, které má již zakoupeny. Dřezy a baterie nabízíme nerezové nebo grani-tové od fy. FRANKE, TEKA, BLANCO, PYRAMIS, ALVEUS Kování a vnitřní vybavení dodáváme od výrobců HETTICH, BLUM, DEMOS TRADE, VIBO, VIRELI. Součástí kuchyně může být i jídelní kout. Na výběr nabízíme renomované značky TON , STIMA, SEDIA atd.

Pro naše zákazníky je naprostou samozřejmostí, že zajistíme:

Zaměření kuchyně - Profesionální zaměření prostoru Vaší budoucí kuchyně na míru předejde mnohým problémům, které by mohly finální cenu kuchyně zbytečně prodražit.

Profesionální poradenství - Naši neustále školení návrháři Vás s jistotou a v pohodlí našeho studia povedou po cestě návrhu Vaší budoucí kuchyně a neopomenou žádný důležitý detail.

Montáž a dopravu kuchyní - Vaši novou kuchyni na míru dopravíme k Vám domů a profesionálně nainstalujeme.

Záruční a pozáruční servis - Můžete si být jistí, že v případě jakýkoliv problémů s kuchyňskou linkou nebo kuchyňskými spotřebiči, Vám pomůžeme v rámci záručního i pozáručního období.KATALOGY PRO INSPIRACI:Elektrospotřebiče


katalog katalog katalog
katalog katalog katalog

Dřezy, baterie, příslušenství


katalog katalog katalog
katalog

Kování a vnitřní vybavení


katalog katalog katalog fotogalerie realizací  kontaktujte nás
akce

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS LETNÍ SLEVU NA KUCHYŇSKOU SESTAVU VE VÝŠI 10% VČETNĚ GRAFICKÉHO NÁVRHU

12.5.2014více ...


KATALOGY AKČNÍCH SLEV
více ...Najdete nás na adrese: Hýblova 119, 560 02 Česká Třebová, info@h-komplet.cz, Otevírací doba: po - pá 9:00-12:00, 13:30-17:00, nebo dle
telefonické dohody. Rádi Vám vyjdeme vstříc tel.: 465 531 842, 465 529 380, fax: 465 531 842, mobil: 605 204 147