VÝROBA KUCHYNÍ REKONSTRUKCE BYTOVÝCH A NEBYTOVÝCH PROSTOR PODLAHOVÉ KRYTINY DODÁVKA A MONTÁŽ DVEŘÍ VESTAVNÉ SKŘÍNĚ
vestavné skříně

VESTAVNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Nabízíme originální vestavěné skříně vlastní výroby s důrazem na špičkovou kvalitu provedení. Vestavěné skříně jsou k dispozici v různých materiálových provedeních, povrchových úpravách a s možností rozšíření o různé doplňky dekory. I vestavěné skříně mohou vypadat moderně a sloužit v moderních interiérech.
VESTAVNÉ SKŘÍNĚ
  • Přizpůsobí se každému interiéru
  • Možnost volby vnitřního prostoru
  • Jednoduchá manipulace v úložném prostoru pomocé výsuvných, sklopných a výklopnýchých systémů nebo drátěného programu
  • Dveře skříní mohou být z různých materiálů. Lamino, zrcadlo, barevné sklo, dřevo...

PROVEDENÍ KLASICKÁ SKŘÍŇ

Ocelové rámy dveří se používají již několik desítek let a jsou stále žádané. Na snímku jsou stříbrné rámy a výplně jsou rozděleny příčkami, které dovolují i kombinaci výplní sklo – lamino apod. Profily rámů jsou navrhovány s ohledem na maximální možnou míru bezpečnosti a musí mít dostatečnou tuhost. Ocelové rámy jsou vždy pohledové pouze z jedné strany.


ŠIKMÁ VESTAVĚNÁ SKŘÍŇ

Výhody systému dveří posuvných po podlaze oceníme při instalaci skříní do podkroví. Pokud je šířka šikmé části dveří menší než 1/3 jejich šířky, pak není s funkcí dveří žádný problém. Pokud je šikmá část dveří širší, pak použijeme zadní vedení části dveří nebo celých dveří. Jako výplně můžeme použít prakticky všechny nabízené materiály kromě bambusových rohoží.


ROHOVÁ VESTAVĚNÁ SKŘÍŇ

Rohové skříně a rohové sestavy jsou dalším krokem, jak co nejlépe využít místo a získat maximum úložných prostor. Některé typy rámů, jako například na obrázku, mají doplňující úhlový profil, který se montuje na svislé rámy. Tím je zajištěno dokonalé dosednutí rohových rámů k sobě a v rohu tak nemusí být stojka ani pomocná lišta.
KATALOGY PRO INSPIRACI:katalog katalog katalog
 fotogalerie realizací  kontaktujte nás
akce

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS LETNÍ SLEVU NA KUCHYŇSKOU SESTAVU VE VÝŠI 10% VČETNĚ GRAFICKÉHO NÁVRHU

12.5.2014více ...


KATALOGY AKČNÍCH SLEV
více ...Najdete nás na adrese: Hýblova 119, 560 02 Česká Třebová, info@h-komplet.cz, Otevírací doba: po - pá 9:00-12:00, 13:30-17:00, nebo dle
telefonické dohody. Rádi Vám vyjdeme vstříc tel.: 465 531 842, 465 529 380, fax: 465 531 842, mobil: 605 204 147