VÝROBA KUCHYNÍ REKONSTRUKCE BYTOVÝCH A NEBYTOVÝCH PROSTOR PODLAHOVÉ KRYTINY DODÁVKA A MONTÁŽ DVEŘÍ VESTAVNÉ SKŘÍNĚ
Podlahové krytiny

DŘEVĚNÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

Celodřevěná plovoucí podlaha je vrcholem kvality podlahy v obytném prostoru. Jedná se o speciální konstrukci dřevěného materiálu, spojeného na křižnou vazbu, která zabezpečuje nejlepší parametry dřevěných podlah při dodržení doporučených podmínek.

Používáme kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost i v namáhaných obytných prostorech.

Firma H-Komplet je autorizovaným prodejcem a montážní firmou značkových podlahových krytin Magnum Parket.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Ideální podlaha do moderního interiéru bytu? Jedině laminátová podlaha. Podívejte se u nás na dokonalé podlahové řady Egger a Kronoflooring, najdete mezi nimi různé povrchové úpravy i barevné typy.

DÝHOVANÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

U dýhovaných plovoucích podlah se poskytuje garance 15 let. Představují jednoduchou instalaci bez použití lepidla. Jsou vhodné pro rekonstrukce i novostavby. Keramický lak zaručuje mimořádnou odolnost proti mechanickému poškození. Nízká konstrukční výška.

PVC

Podlahová krytina vyhovující veškerým požadavkům na moderní interiér. Nabízí širokou paletu barev a vzorů imitujících dřevo, kámen, korek, dlažbu apod. Umožňuje dokonale sladit podlahu s vybavením interiéru jak pro byt tak i pro komerční prostory.

PŘÍRODNÍ LINOLEA

Linoleum je výhradně přírodním materiálem, který je zároveň trvanlivou, vkusnou a především všestranně použitelnou podlahovou krytinou. Je ekologické - vyrábí se ze lněného oleje, pryskyřice, dřevité moučky, vápence, pigmentů a juty.

KOREK

Korek je další z podlahových materiálů, který do Vašeho bytu přinese změnu. Rozmanité dezény a pohodlnost v údržbě Vám korek přinese zajímavé řešení podlahy.

KOBERCE

Koberce nabízíme jak bytové, tak zátěžové. Je možné je zakoupit samostantně nebo přímo s pokladkou. Kompletní sortiment najdete v naši vzorkové prodejně.

ÚDRŽBA A REKONSRUKCE PODLAH

Obecně řečeno není skoro žádný povrch materiálu, který by se nedal pomocí nanotechnologických tekutin zušlechtit. Podrobněji se s jednotlivými produkty můžete seznámit v naší informační poště. Dnes jen několik obrázků s možnostmi použití:katalog katalog katalogKATALOGY PRO INSPIRACI:


katalog katalog katalog
katalog katalog katalog
katalog katalog katalog
katalog katalog katalog

 fotogalerie realizací  kontaktujte nás
akce

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS LETNÍ SLEVU NA KUCHYŇSKOU SESTAVU VE VÝŠI 10% VČETNĚ GRAFICKÉHO NÁVRHU

12.5.2014více ...


KATALOGY AKČNÍCH SLEV
více ...Najdete nás na adrese: Hýblova 119, 560 02 Česká Třebová, info@h-komplet.cz, Otevírací doba: po - pá 9:00-12:00, 13:30-17:00, nebo dle
telefonické dohody. Rádi Vám vyjdeme vstříc tel.: 465 531 842, 465 529 380, fax: 465 531 842, mobil: 605 204 147